Спільні ресурсно-пізнавальні онлайн-уроки для дітей віком від 6 до 11 років, на яких молодші школярі під час війни зможуть переключити свою увагу, відволіктися, поспілкуватися з іншими, зменшити рівень тривожності.

Дорогі батьки та діти!

Повідомляємо Вам про те, що мініпроєкт “Урок для дітей України (під час і після війни)” переходить на канікули! Проведення ресурсно-пізнавальних уроків розпочнеться вже з 1 вересня цього року!

Бажаємо Вам гарного літнього відпочинку та миру! 
З любов’ю, найкращі вчителі України

Реалізація мініпроєкту відбувається за співпраці з «Fundacja EduSEN», Stowarzyszenіe KLANZA (Республіка Польща) та сприяння Державної служби якості освіти України

Виконавці проєкту

Словік Оксана Миколаївна

сертифікована вчителька початкових класів КЗЗСО “Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області”; ТОП-50 кращих вчителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine 2020, 2021; тренерка освітніх програм; освітня експертка із вивчення практичного досвіду педагогічних працівників під час сертифікації педагогічних працівників; незалежна експертка із інституційного аудиту; координаторка mini-EdCamp (не)конференції Lutsk Lyceum 27; спікерка освітніх платформ, EdCamp подій, всеукраїнських та міжнародних конференцій; авторка вебінарів та тренінгів для вчителів; психологиня.

Осадченко Інна Іванівна

докторка педагогічних наук, професорка, співзасновниця та голова громадської організації “Міжнародна асоціація сучасної освіти, науки та культури”; учителька початкової школи (1992-2005 рр.), “Учитель року – 1996; 2000; 2002”; практична психологиня; членкиня ГО “Українська асоціація сімейних психологів”.
Спеціалістка у сфері психодидактики початкової школи; сучасних технологій навчання; розвитку творчих здібностей та саморегуляції особистості; психології масової свідомості; убезпечення та усунення тривожних станів, панічних атак тощо.
Авторка поетичних творів та римованого дидактичного матеріалу для молодших школярів. Відмінник освіти України.   

Івасюк Марія Михайлівна

вчителька початкових класів Лужанського опорного ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. В.Орелецького, вчитель року – 2018 (диплом ІІІ ступеня) на всеукраїнському етапі в м. Острог, тренер НУШ, експерт з сертифікації вчителів. Працюю над методичною проблемою “Інтеграція духовно- моральних цінностей в освітньому просторі НУШ”. Вважаю, що головна місія вчителя нести світло – світло мудрості, любові, добра.  

Барна Марія Михайлівна

завідувачка кабінетом координації впровадження НУШ і моніторингу Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидатка педагогічних наук, доцентка, членкиня робочої групи з розробки і впровадження нового Державного стандарту початкової освіти, розробниця модельних програм з математики для пілотування у 1-4 класах НУШ, співавторка тематичних робіт з математики для учнів 3-4 класів, тренерка для тренерів НУШ, експертка із сертифікації, тренерка-супервізорка, розробниця і координаторка сайту “Супервізія в НУШ”.

Дідух Віталія Віталіївна

доктор філософії (PhD) кафедри педагогіки та методики початкової освіти, факультету педагогіки, психології та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Лупашку Людмила Василівна

вчителька початкових класів Чудейського ліцею №2, керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів та вихователей ЗДО Чудейської ТГ. Працюю над методичною проблемою «Розвиток критичного мислення в учнів початкової школи». Вважаю, що особистість, яка вміє критично мислити та аналізувати ситуацію, з сформованим соціальним інтелектом, емпатією, яка вміє працювати у команді – користується попитом у сучасному світі. Що і намагаюся розвивати у своїх вихованцях.

Чернявська Анна Ігорівна

учителька української мови та літератури Вільногірського ліцею №3. Тop-50 GTPU 2020, Top30Under30 by Kyiv Post. У 2019 році почала писати казки для дітей, які друкують в дитячих журналах (“Вечірня казка”), лауреат в номінації проза дитяча Міжнародного фестивалю “Рідкісний птах”.

Сидоренко Світлана Іванівна

учителька вищої категорії початкових класів Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 33 імені Василя Симоненка. Пише вірші для молодших школярів та сприяє їхньому творчому розвиткові. Своїм педагогічним кредо вбачає у підтримці індивідуальності кожного учня.

Гузан Ірина Василівна

вчителька початкових класів, вчитель-методист Стрийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №7 Львівської області. Призер Всеукраїнського конкурсу “Класний керівник” в номінації “вчителі початкових класів”,  Всеукраїнського конкурсу  “Початкова школа – ХХІ сторіччя” в номінації “творчий вчитель”,  Всеукраїнського конкурсу “Цікава школа” в номінації “нетрадиційний урок”;  супервізорка НУШ Львівщини. 
Працюю над проблемою “Створення ситуації успіху молодших школярів в НУШ”. Впевнена, що успіх породжує радість, а радість приводить до того, що людина є щаслива.

 

Паук Людмила Олександрівна

вчитель-методист початкових класів Пустомитівського ліцею №1 Пустомитівського ОТГ Львівської області, тренерка Нової української школи, супервізорка НУШ Львівщини, експертка з сертифікації професійних компетентностей вчителів, співавторка посібника тематичних робіт з математики для учнів 3-4 класів “Розвиваємо математичну грамотність”, учитель року – 2008 у Львівській області Всеукраїнського конкурсу “Вчитель року” в номінації “початкові класи”.
Знаю, щасливий учитель – щасливий учень, вільний учитель – вільний учень, успішний учитель – успішний учень.

Козенко Алла Анатоліївна

сертифікована вчителька початкових класів Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1.

Тренерка з креативності проєкту Destination Imagination.

Спікерка освітніх конференцій.

Створюю казки для дітей і прикрашаю їх яскравими ілюстраціями.

Хомишак Оксана Богданівна

кандидат педагогічних наук, доцент.
Трудова діяльність. Викладач англійської мови (2005-2008 рр.),  старший викладач (2012 р.), доцент кафедри порівняльної педагогіки та методики викладання іноземних мов Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (2012 р.).
Сфера наукових зацікавлень: цифрові технології у навчанні та викладанні іноземних мов (англійської, французької) у ЗЗСО  і ЗВО, змішана лінгвометодика.

Мельник Марія Дмитрівна

вчителька початкових класів Великоглібовицького ліцею ім. Юліана Головінського Бібрської ТГ, Львівського району, Львівської області.
Освіта вища. Тренер НУШ, супервізорка.
Переконана, що майбутнє всього світу в моєму класі вже сьогодні, тому плекаю в дітях загальнолюдські цінності та вміння критично мислити.

Ластовецька Надія Миколаївна

учителька початкових класів, учитель вищої категорії, звання “старший учитель” Нежухівського ЗЗСО І-ІІІ ст.  Стрийської ОТГ Львівської області, супервізорка НУШ Львівщини. Працюю над проблемою “Впровадження інноваційних технологій на уроках у початкових класах”. Переконана, що учень – не посудина, яку треба заповнити, а смолоскип, який треба запалити.у

Гринчук Юлія Юріївна

керівник Арт-студії “Творці щасливих моментів”, Президент Ротарі клубу Лучеськ, членкиня ГО “Інтелектуальний розвиток Волині”.
Коло наукових та (або) громадсько-соціальних інтересів: мистецтво, педагогіка, міжнародна громадська діяльність у напрямку освіти та просвітництва.

Пісоцька Оксана Ярославівна

практичний психолог, викладач. Люблю дітей і працювати з ними. Я творча особистість, тому у своїй роботі найчастіше використовую прийоми і техніки арт-терапії, це найбільше подобається дітям. Займаюсь розробкою нових методик і програм для роботи із різними віковими групами, цікавлюсь новинками у професійній сфері і сучасними дослідженнями доби козацтва та історії наших видатних людей. Люблю малювати, ліпити, плести і вирізати, одним словом усе, що пов’язане з творчістю. Рада приєднатися до команди професіоналів, які в цей нелегкий час роблять свою справу, діляться своєю добротою, навчають і підтримують наших дітей. Рада працювати і бути корисною.

Кисіль Марина Вікторівна

сертифікований вчитель початкових класів Криворізької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 70, спікер EdCamp (Кривий Ріг, Одеса, Олександрія, Помічна) та віртуальної школи видавництва “Ранок”.

Мельник Людмила Леонідівна

сертифікована тренерка соціально-психологічних та бізнес-тренінгів.
Голова, провідний тренер ГО “Територія можливостей”.
Викладач вищої школи.
Стаж викладацької діяльності – 16 років.
Стаж тренерської діяльності – 18 років.
Коло професійних інтересів – управління емоціями, розвиток навичок емоційного інтелекту у дорослих, підлітків та дітей.
Авторка тренінгу “Володар емоцій” для працівників освіти – викладачів, вчителів, методистів, психологів.
А також розробниця “Уроку емоційної грамотності” для дітей молодшого шкільного віку, підлітків та студентів.

Перепелюк Тетяна Дмитрівна

кандидатка психологічних наук, професорка; членкиня ГО “Українська асоціація сімейних психологів”, Національної психологічної асоціації.

Сфера інтересів: гуманізація освітнього процесу; розвиток компетентностей здобувачів вищої освіти; розвиток та формування когнітивного та емоційного компонентів інтелекту особистості; особливості взаємостосунків у сім’ї; психосоматичні особливості особистості; усунення наслідків посттравматичних станів та масової паніки тощо.

Пишна Наталія Олександрівна

сертифікована психолог-консультант базового рівня за напрямом “Позитивна транскультуральна психотерапія”, здобувачка другого рівня вищої освіти (магістр) за ОП “Психологія” та ОП “Освітні, педагогічні науки (Педагогіка вищої школи)”; випускниця проєкту “Школа організатора освітнього простору”.

Сфера інтересів: формування позитивної Я-концепції особистості; професійне становлення майбутніх практичних психологів; психосоматичні захворювання: причини виникнення та способи подолання; медіація як метод врегулювання конфліктних ситуацій; психопедагогічні умови навчання молодших школярів.

Кушнерик Максим Олександрович

педагог-організатор; здобувач ОС «Магістр» зі спеціальності 053 Психологія; учасник мініпроєкту “Урок для дітей України” (розробка, проведення уроків; психологічні дослідження); адміністратор телеграм-каналу та психолог проєкту “Психологічна допомога українцям під час війни”.